Kvalita z Talianska

Talianska firma Sparco SpA sa špecializuje na výrobu  kvalitných automobilových doplnkov, ako sú napríklad disky, volanty, prilby, sedadlá, či pretekárske oblečenie. Ich výrobky si môžete kúpiť aj u nás na Slovensku. Ide o zaručenú kvalitu, s ktorou budete jednoznačne spokojní.

Terénne auto na zablatenej ceste
 
Kvalita overená časom
 
Firma Sparco bola založená Enricom Gloriosom a Antoniom Parisim, v roku 1977. V súčasnosti má sídlo v Talianskom Turíne, konkrétne v časti zvanej Settimo Torinese. Svoj tovar distribuujú do celého sveta. Jedným z hlavných „odoberateľov“ ich výrobkov sú Spojené štáty americké, kde má firma viac ako dvadsať vlastných distribútorov. V USA dokonca vznikli aj dve samostatné divízie, a to Sparco USA a America Latina.
Túto značku môžete vidieť aj na dresoch mnohých automobilových pretekoch, ako je napríklad rely, pretože patrí medzi častých sponzorov.
 
Strieborné auto s hliníkovými diskami
 
Hliníkové disky pre náročných
 
Od tejto talianskej spoločnosti si na Slovensku môžete kúpiť mnohé ich výrobky. Medzi veľmi populárne patria i hliníkové disky Sparco. Ide o disky, ktoré splnia nároky aj tých najnáročnejších používateľov. Majú certifikát TUV, čo v preklade znamená, že prešli prísnou kontrolou v Nemecku a sú schválené na bezpečné používanie na európskych cestách. V ponuke tejto značky nájdete disky od výmyslu sveta. Ak patríte k tým, ktorý chcú mať s údržbou diskov čo najmenej starostí, máte na výber širokú ponuku strieborných kúskov, vyhotovených v jednoduchých tvaroch. Pokiaľ hľadáte skôr niečo prepracovanejšie, môžete si vyberať spomedzi komplikovanejších tvarov a farieb ako je čierna, medená, či biela. Pre úplných fajnšmekrov sú tu aj disky v zlatom vyhotovení. Cena diskov tejto talianskej značky sa začína približne na deväťdesiatich eurách za kus. Drahšie kúsky stoja aj okolo dvesto eur a viac. V tomto prípade však máte istotu, že za svoje peniaze dostanete naozajstnú kvalitu, s ktorou budete nadmieru spokojní.