Nové, čisté, moderné

Určite so mnou budete súhlasiť,  že je pekné a potrebné , aby ste sa spolu s celou rodinou obedovali alebo večerali, vychutnávali si rôzne vynikajúce jedlá a hovorili o prežitom dni o radostiach aj starostiach. Je  preto dôležité, aby Vaše  sedenie pri stole bolo  nielen pekné ale aj  pohodlné. Tu je niekoľko rád, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere rodinného stola..

kuchyně


Veľa bytov pre starších ľudí  má malú kuchyňu. Byt obývajú  dvaja, alebo jeden. Pre nich je ideálnym riešením skladací stôl. Existujú  rôzne skladacie modely a aj také, ktoré sú vybavené sklápacím alebo rolovacím mechanizmom. Ale všetky  majú ďalšie prídavné plochy, ktoré oceníme  v prípade, ak prídu hostia- poskytnú nám zrazu  viac miest pri  stole.

 

      Pri stredne veľkých jedálenských častiach  je vhodnejšie kúpiť si oválny alebo okrúhly stôl. Neprítomnosť rohov  nám doma nechá väčší priestor na pohyb a zároveň umožní sedenie aj pre  viac ľudí. V tmavších a menších  jedálňach  sú  vhodné okrúhle stoly so sklenenou doskou- tá   bude vizuálne rozširovať priestor

.

    Typ vhodného jedálenského stola bude závisieť od štýlu kuchyne, alebo jedálenského priestoru  ako celku.  Stálicou sú modely z prírodného dreva alebo z  kameňa  a sú vhodnými pre všetky interiéry. Sklo sa dá použiť aj v takmer ľubovoľnom štýle, od high-tech po klasiku. Ale  aj lacnejšie plastové a kovové povrchy vyzerajú skvele na modernom kúsku. Dnes sa dá vybrať cenovo nenáročný, ale napriek tomu funkčný, praktický a krásny stôl.

jídelní stůl

 

     Materiál povrchu stola je dôležitý  v závislosti od účelu stola. Budeme na ňom iba stolovať, alebo aj pripravovať jedlo?. Takže pre stolík, ktorý sa plánuje využívať iba  na jedenie, drevený povrch je ideálnym riešením. Ak na ňom budeme pripravovať jedlo , siahnime po povrchu z kameňa, alebo plastu. Bude predsa prichádzať do kontaktu  s jedlom a vlhkosťou..

Kameň vydrží nielen všetko vyššie uvedené, ale aj mierne mechanické poškodenie. Povrchy z kameňa a z  kovu sú najviac odolné. Takže ak chcete všestranný ť na kuchynský stôl, potom je táto voľba pre vás ako stvorená. Bude vždy nový, čistý a moderný-https://www.dukar.sk/nove-ciste-a-moderne- .

Nové, čisté, moderné
5 (100%)1